طراحی زیورآلات و جواهرات

فراخوان دومین دوره جشنواره سی پال در بخش طراحی زیورآلات و جواهرات
طراحی زیورآلات و جواهرات

این بخش با هدف حمایت از تولید ملی و توسعه کسب و کار در بخش طراحی جواهرات و زیورآلات در نظر گرفته شده است. آشنایی با خلاقیت و توانمندی طراحان ایرانی و معرفی افراد مستعد از اهداف مهم این جشنواره است. از سرتاسر ایران تمامی طراحان مستقل، طراحان برندها و تولیدی ها، صاحبان کسب و کارها و هنرآموزان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در این بخش هنرمندان طرح های خود را براساس زیورآلات قابل ساخت و تولید با اولویت کاربردی در دو قالب ارائه می نمایند.

 

شرایط شرکت در مسابقه

 

نحوه ارائه آثار

جواهرات و زیورآلات تولید شده بعد ازعکاسی قابلیت شرکت در جشنواره را در قالب ارسال فایل jpg از طریق سایت جشنواره را دارند.

تصویرگری: طرح ها باید در قطع A3 ارائه شوند و در انتخاب شیوه و مواد اجرا محدودیتی وجود ندارد.

از آنجا که در ثبت اثر عکس و مشخصات صاحب اثر موجود و قابل استناد است، از درج نام و مشخصات (امضا )بر روی اثر  خوداری نمایید.

طرح های سه بعدی رایانه ای (Render): در این بخش طراحان و مدل سازان از هر نرم افزار مدل سازی رایانه ای و موتور رندری می توانند استفاده نمایند. رندر باید در موقعیتی گرفته شده باشد که نمایانگر بیشترین جزئیات طرح باشد.

جواهرات و زیورآلات ساخته شده: به منظور ساخت قطعات می توان از تکنیک های دستی، ریخته گری و دیگر تکنیک های مرسوم در زرگری استفاده نمود.

 

معیارهای مد نظر داوران

 

تفاوت بخش جاده ابریشم و بخش آزاد جشنواره سی‌پال

بخش «جاده ابریشم»  شامل ارسال آثار در قالب فراخوان جشنواره و الهام از هنر، فرهنگ و اصالت ایرانی و استفاده از المان‌ها و نشان‌های فرهنگی و هنری کشورهای جاده ابریشم در طراحی آثار است.

بخش آزاد شامل خلاقیت و نگرش فردی هنرمند در هر قالبی است.

برای ارسال آثار و ثبت نام در جشنواره با دبیرخانه در تماس باشید.

شماره تماس دبیرخانه: 09337454619   ایمیل دبیرخانه: cipalfestival@gmail.com